Je sobota, 16.ledna 2021, 6:55 hod.
 

Montážní práce

Energetické stavby

Přípojky NN a VN do 35kV pro průmyslovou a bytovou výstavbu. Výstavba vrchních i podzemních sítí NN a VN do 35kV převážně pro společnost ČEZ Distribuce vč. projektové činnosti v oblasti sítí NN a VN.

Opravy poruch po haváriích

Montáž nových VN kabelových závěsných vedení typu NOKIA

instalace VN kabelu typ NOKIAinstalace VN kabelu typ NOKIA

instalace VN kabelu typ NOKIAinstalace VN kabelu typ NOKIA

Venkovní vedení NN

Venkovní vedení NNVenkovní vedení NN

Silnoproudé elektroinstalace

Nové instalace elektrických zařízení do 1000V

Provádíme kompletní zajištění nových elektroinstalací pro rodinné domy, provozovny, kanceláře, sklady a panelákové byty. Průmyslové instalace v prodejních, administrativních budovách, obchodních centrech
lékařských ordinacích a průmyslových areálech. Zajišťujeme vše od projektu, kompletních dodávek materiálu až po koncovou montáž.

Rekonstrukce elektrických zařízení do 1000V

Firma KOLLERT ELEKTRO s.r.o. zajišťuje rekonstrukce stávajících elektrických instalací u kterých už skončila plánovaná doba života, nebo je na vině pouze morální zastaralost stávajících rozvodů, které nesplňují naše požadavky na rozmístění spotřebičů.

Původní rozvody s hliníkovými jádry jsou zaměňovány za měděné, které jsou stálejší. Původní hliník je totiž měkký, křehký, značně oxiduje, má téměř dvakrát větší odpor a navíc se časem takzvaně vyhřeje a láme. Často je vodič obalen ještě textilií a je zde zvýšené riziko požáru.

Dalším důvodem pro rekonstrukci je bezpečnost. Původní dvovodičové zapojení je nahrazováno trojvodičových systémem, tak aby byla možnost zapojit zásuvky v bytě přes proudový chránič, který minimalizuje rizika úrazu el. proudem.

Pro bytové a panelové domy provádíme rekonstrukce stoupaček a osvětlení čidel s použitím pohybových čidel, nebo schodišťových automatů, zapojených do skupin tak aby byly minimalizovány náklady na elektrickou energii vlastní spotřeby.

Pravidelná údržba elektrických zařízení do 1000V

Opravy stávajících instalací, údržba rozvaděčů, elektrických strojů a zařízení před revizí, nebo ostranění závad po revizi.

 

Slaboproudé elektroinstalace

Firma KOLLERT ELEKTRO s.r.o. nabízí veškeré služby v oblasti slaboproudé elektroinstalace. Jedná se o televizní rozvody (TA, SAT), domácí telefony (digitální a analogové), zvonky a zvonková tabla, strukturovaná kabeláž (datové sítě vč. zajištění datových rozvaděčů a aktivních síťových prvků), společné televizní antény. Kompletní realizace pro rodinné domy, bytové domy i administrativní budovy. Zajištujeme vše od projekce, dodávky materiálu až po koncovou montáž.

CAT 5Epohybove cidlo

 

Veřejné osvětlení

Provádíme montáže, návrhy a správu veřejného osvětlení.

 
KOLLERT ELEKTRO s.r.o., Svárovská 108, 460 10 Liberec 22