Je sobota, 16.ledna 2021, 7:23 hod.
 

Výroba rozvaděčů

Popis činnosti

Firma KOLLERT ELEKTRO s.r.o. vyrábí rozvaděče nízkého napětí do 1000V. Hlavní výrobní program je zaměřen na kusovou výrobu dle požadavků zákazníka. Rozváděče jsou vyráběny v krytí od IP 20 do IP 65. Vnitřní krytí IP xx/20 je provedeno z plastových dílů.

Rozvadeče jsou montovány do sériově vyráběných plastových nebo ocelových skříní prověřených světových výrobců, nebo v případě individuálních požadavků do oceloplechových skříní vlastní výroby s povrchovou úpravou za použití práškové technologie, nejčastěji v odstínu RAL 7035.

Výrobní program

 

Elektroměrové rozvadeče

Vyrábíme elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření elektrické energie dle standardu ČEZ a PRE. Námi vyráběné oceloplechové konstrukce jsou vhodné zejména při rekonstrukcích ve stávajících objektech, kde pro typizované rozvaděčě není dostatek prostoru.

U všech námi dodávaných elektroměrových rozvaděčů zajistíme odbornou montáž, vč. připojení elektroměru ve spolupráci s pracovníky ČEZ.

Bytové a průmyslové rozvaděče

Tyto rozvaděče jsou využívány pro rozvod elektrické energie nízkého napětí v průmyslových objektech, elektrických rozvodnách, administrativních komplexech a v občanské zástavbě(byty, RD,...). Rozvaděče výrábíme dle zákazníkem dodané, nebo vlastní projktové dokumentace dle přání zákazníka a platných předpisů.

  • Světelné rozvaděče
  • Bytové rozvaděče
  • Technologické rozvaděče
  • Distribuční rozvaděče
  • Rozvodné skříně
  • Zásuvkové skříně

Rozvaděče vyrábíme od skříňových, vhodné do rozvoden a průmyslových komplexů, až po malé bytové nástěnné rozvaděče. V případě zájmu o cenovou kalkulaci nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře, nebo telefonicky.

Kompenzační rozvaděče

Kompenzační rozvaděče jsou určeny pro kompenzaci jalového induktivního výkonu v sítích NN. Účiník je možné regulovat automaticky, nebo s možností nastavení cos φ uživatelem.

Staveništní rozvaděče

Staveništní rozvaděče jsou přizpůsobené potřebám stavebních firem s možností vlastního měření odběru energie. Rozvaděče jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřené vhodnou povrchovou úpravou, převážně v odstínu RAL 7035. Naše staveništní rozvaděče jsou na přání zákazníka vybavené zásuvkami 1f/230V, 3f/400V.

Staveništní rozvaděče v kombinaci se zásuvkovými rozvaděči lze použít na sportovních a kulturních akcích, jako dočasné zdroje el. energie. Firma KOLLERT ELEKTRO s.r.o. zajišťovala kompletní zajištění elektrifikace pro motocyklové závody 77. I.S.D.E. Šestidenní 2002 Jablonec n.N. a závodní okruh Sosnová.

Pro staveništní rozvaděče firma KOLLERT ELEKTRO s.r.o. zajišťuje i dočasné staveništní přípojky, vč. realizace.

 

Všchny námi vyrobené rozvaděče splňují normy

ČSN 33 3210 Rozvodná zařízení. Společná ustanovení

ČSN 33 3220 Společná ustanovení pro elektrické stanice

ČSN 35 7030 Rozvodnice a elektrorozvodná jádra

ČSN EN 60439-1 Rozvaděče nn – Část 1: Typově zkoušené a částečně typově zkoušené rozvaděče

ČSN EN 60439-2 Rozvaděče nn – Část 2:Zvláštní požadavky na přípojnicové rozvody

ČSN EN 60439-3 Rozvaděče nn – Část 3: Zvláštní požadavky pro rozvaděče nn určené pro instalaci do míst přístupné laické obsluze. Rozvodnice

ČSN EN 60439-4 Rozvaděče nn – Část 4: Zvláštní požadavky pro staveništní rozvaděče

ČSN 33 2000-7-704 Elektrická zařízení na staveništích a demolicích

ČSN EN 60439-5 Rozvaděče nn – Část 5: Zvláštní požadavky na rozvaděče určené pro venkovní instalaci na veřejných místech – Kabelové rozvodné skříně (CDC) pro rozvod energie v sítích

ČSN 73 0802 Požární bezpečnost staveb. Nevýrobní objekty.

 
KOLLERT ELEKTRO s.r.o., Svárovská 108, 460 10 Liberec 22